Каталог матеріалів

Урок №101 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Чому природа потребує охорони? Заповідники. Проект «Книга скарг природи»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич.

Урок №101. Чому природа потребує охорони? Заповідники. Проект «Книга скарг природи»

Мета: Ознайомити учнів з заповідниками України; формувати знання про цілі створення заповідників, узагальнити знання про значення природи в житті людини та їхній вплив на довкілля; розвивати спостережливість, вміння порівнювати і встановлювати причинно – наслідкові зв’язки; виховувати почуття стурбованості за сучасний стан природи, дбайливе ставлення до неї.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Пригадай.

Слайд4. Поміркуй.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Словничок.

Слайд7. Довідничок.

Слайд8. День заповідників.

Слайд9. Довідничок.

Слайд10. Заповідник «Асканія Нова»

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12. Тварини, які мешкають в заповіднику Асканія Нова.

Слайд13. Серед птахів, тут живуть рожеві фламінго та журавлі.

Слайд14. Заповідник «Дунайські плавні»

Слайд15. Тут справжнє царство рідкісних птахів.

Слайд16. Карпатський заповідник.

Слайд17. Тут ростуть занесені до Червоної книги гірський едельвейс та шафран.

Слайд18. Унікальними є букові ліси.

Слайд19. Гора Говерла – найвища точка Українських Карпат.

Слайд20. Поясни прислів’я.

Слайд21-22. Вправа «Так» чи «Ні»

Слайд23. Крісло автора.

Слайд24. Для роздумів.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Творче завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні