Каталог матеріалів

Урок №100-101 для 4 класу з української мови за І. Большаковою - Повторення. Що я знаю / умію? Діагностувальна робота з теми «Слово. Частини мови. Прикметник»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за підручником І. Большакова та І. Хворостяний

 

Урок № 100-101. Повторення. Що я знаю / умію? Діагностувальна робота з теми «Слово. Частини мови. Прикметник».

 

Мета: узагальнити знання учнів з теми: «Слово. Частини мови. Прикметник» формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Хвилинка каліграфії.

Слайд 6-7. Вправа «Словникові слова».

Слайд 8-13. Гра «Домпоможи хлопчику визначити відмінок підкресленого слова».

ІІ. Основна частина

Слайд 15. Добери заголовок. Спиши, розкриваючи дужки. Визнач число, рід і відмінок прикметників. Перевір себе.

Слайд 16. Утвори словосполучення іменника з прикметником. Запиши словосполучення в родовому й орудному відмінках.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18-19. Щоденні 5.

Слайд 21. Утвори словосполучення. Допиши словосполучення з прикметниками-антонімами. Познач закінчення прикметників. Визнач число і рід прикметників. Обведи прикметники, ужиті в переносному значенні.

Слайд 22. Заміни у робочому зошиті на сторінці 18 словосполучення іменника з іменником на словосполучення іменника з прикметником. Познач закінчення прикметників.

Слайд 23. Виконай завдання.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 24. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 25. Рефлексія. Вправа «Ранець – м'ясорубка – кошик».

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні