Каталог матеріалів

Урок №100 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Порівнюємо число і математичний вираз.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №100. Порівнюємо число і математичний вираз.

Мета: актуалізувати спосіб порівняння математичного виразу та числа на основі обчислення значення виразу; ознайомити з логічним способом порівняння математичного виразу та числа; закріплювати знання табличних результатів; формувати вміння знаходити значення виразів на дві дії; закріплювати знання правил знаходження невідомих доданка, зменшуваного, від’ємника; вчити розв’язувати задачі.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Виконай арифметичні дії.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Виконай порівняння, скориставшись підказками.

Слайд4. Виконай порівняння.

Слайд5. Порівняй, не обчислюючи значення виразів. Поясни, як це зробити.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7. Порівняй, не обчислюючи значення виразів. Поясни, як це зробити.

Слайд8. Розподіли нерівності на групи за способом порівняння: без обчислення; з обчисленням.

Слайд9. Розбий нерівності на групи за способом порівняння: без обчислення; з обчисленням.

Слайд10. Знайди значення виразів, скориставшись підказками.

Слайд11. Геометрична хвилинка.

Слайд12.  Фізкультхвилинка.

Слайд13.  Послухай задачу. Чого бракує? Доповни умову, розв’яжи задачу.

Слайд14.  Склади умову задачі до запитання та виразу. Скільки шоколадних цукерок лежить у вазі.

Слайд15.  Склади задачу про велосипеди за короткими записами. Розв’яжи хоча б одну задачу.

Слайд16. Рухлива вправа.

Слайд17. Встав пропущені знаки арифметичних дій в істинних нерівностях.

Слайд18. Досліди, як зміна зменшуваного впливає на значення різниці. Встав пропущені числа.

Слайд19. З’ясуй, скільки трикутників зображено на кресленні. Назви їх.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні