Каталог матеріалів

Урок №10 з етики для 6 класу за О. Мартинюк - Як здійснюється вплив на поведінку людини.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку етики за підручником «Етика». Автори: Олександр Мартинюк, Ольга Гісем (2023) для 6 класу за програмою НУШ

 

Урок № 10. Як здійснюється вплив на поведінку людини

 

Мета: розглянути різні способи впливу на поведінку людини та навести конкретні приклади кожного; з’ясувати процес впливу на поведінку шляхом переконання та визначити основні методи цього впливу; виявити здатність аналізу та критичного мислення, щоб визначати способи протидії негативним та небезпечним впливам, які відповідають моральним нормам суспільства.

Очікувані результати: учень пояснює та демонструє різні види впливу на поведінку людини; вміє наводити приклади позитивного та негативного впливу на поведінку, враховуючи моральні стандарти; виявляє свідомість щодо способів протидії негативним впливам і виражає власну точку зору щодо етичних аспектів впливу на поведінку людини.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Мотивація навчальної діяльності. Висловіть власну думку.

ІІ. Основна частина

Слайд 6-7. Найпоширеніші способи впливу на поведінку людини. Словник.

Слайд 8. Найпоширеніші способи впливу на поведінку людини.

Слайд 9. Способи соціального впливу на поведінку людини: авторитет, переконання.

Слайд 10. Спосіб соціального впливу на поведінку людини – примус.

Слайд 11. Працюємо з джерелом. Робота в парах.

Слайд 12. Цікаві факти.

Слайд 13. Робота в парах. Основні форми авторитету в історії людства.

Слайд 14. Робота в малих групах. Метод «Спільний проєкт».

Слайд 15. Переконання з позитивними та негативними намірами. Словник

Слайд 16. Приклади переконання з позитивними та негативними намірами.

Слайд 17. Цікаві факти.

Слайд 18. Поради, що допомагають бути більш переконливими в розмові.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

Слайд 20. Працюємо з джерелом. Робота в парах.

Слайд 21. Робота в парах. Метод «Два – чотири – усі разом».

Слайд 22. Протидія негативним і небезпечним впливам.

Слайд 23. Робота в малих групах. Метод «Плакат думок».

Слайд 24. Варто замислитися.

ІІІ. Заключна частина

Запитання і завдання

Слайд 26. 1) Пояснить на прикладах.

Слайд 27. 2) Робота в парах.

Слайд 28. 3) Оповідання (домашнє завдання).

Слайд 29. 4) Рекомендації (домашнє завдання).

Слайд 30. 5) Метод «Фішбоун».

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 31. Вправа «5 питань».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні