Каталог матеріалів

Урок №10 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Веселковий дивограй

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №10 Веселковий дивограй

Кольори веселки. Основні та похідні кольори. Правила розміщення зображення на аркуші.

СОМ: І. Буканов. Райдуга.

ХТД: створення малюнка з веселкою (акварель)

 

Мета: закріпити розуміння учнями поняття «основний» колір, «похідний» колір, «палітра»; закріпити навички створення необхідного кольору, змішуючи кольори; формувати у дітей уміння сприймати, розрізняти й аналізувати кольори; прищеплювати любов до рідного краю; розвивати дрібну моторику рук, виховувати в учнів естетичне сприймання навколишнього світу.

Очікувані результати: здобувач освіти сприймає твори різних видів мистецтва, визначає настрій на картині; називає послідовно кольори веселки; використовує всю площину аркуша для створення композиції. 

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, акварельні фарби, пензлик, баночка для води, серветка, олівці, фломастери.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Гра «Мікрофон»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Відгадайте загадку.

Слайд5. Розгляньте картину І. Буканова «Райдуга».

Слайд6. Слово вчителя

Слайд7. Мнемонічна фраза

Слайд8. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд9-10. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд11. Створіть малюнок з веселкою (акварель).

Слайд12. Послідовність виконання

Слайд13. Гімнастика для очей

Слайд14. Продемонструйте власні малюнки

Підсумок

Слайд15. Назвіть кольори веселки. Знайдіть їх у своєму одязі, іграшках та в інших речах, що вас оточують.

Рефлексія

Слайд16. Рефлексія. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку LEGO

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні