Каталог матеріалів

Урок №10 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за О. Шиян - Право на здоров'я. Громадське здоров'я.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 6 класу за програмою НУШ

Урок № 10. Право на здоров'я. Громадське здоров'я.

Мета: знати, що таке громадське здоров¢я, ; розмірковувати над питанням в чому виявляється право на здоров¢я; розрізняти, що таке пріоритет; знають видатних діячів громадського здоров’я,

Очікувані результати: учень пояснює поняття «громадське здоров¢я», «право на здоров¢я»; знає які є установи, що проводять діагностику, лікування та профілактику захворювань; знає що потрібно робити чому і держава, і громадяни зацікавлені у формуванні системи громадського здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. У чому виявляється право на здоров’я?

Що таке громадське здоров’я?

Слайд 5. Словникова робота.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-7. У чому виявляється право на здоров’я? Що таке громадське здоров’я?

Слайд 8. Поміркуй!

Слайд 9. Словникова робота.

Слайд 10-13. У чому виявляється право на здоров’я?

Що таке громадське здоров’я?

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15. Розгляньте схему та обговоріть, які завдання виконує система

громадського здоров’я в сучасному світі.

Слайд 16. Розглянь інфографіку.

Слайд 17. Словникова робота.

Слайд18-19. Які організації можуть допомагати людині зберігати здоров’я?

Доповни розмову учнів та учениць з учителем.

Слайд 20. Які заклади сфери громадського здоров’я є у вашій громаді? Які

можливості забезпечені у вашому місті чи селі для ведення здорового способу життя?

Слайд 21. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 22-23. Можливістю попереджати та лікувати захворювання ми

завдячуємо лікарям та науковцям. Вони досліджують хвороби,

встановлюють їх причини та шукають шляхи подолання.

Слайд 24. Прочитайте висловлювання всесвітньо відомого українського

лікаря. Як ви його розумієте? Чи погоджуєтеся з ним? Обговоріть.

Підсумок

Слайд 25-29. Україна вшановує видатних діячів громадського здоров’я, називаючи на їх честь різні наукові установи, заклади вищої освіти.

Прочитай кілька таких назв.

Слайд 30. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 31. Рефлексія «Колір настрою»

21.11.2023 в 13:18
купила урок. Завантажила. Відкриває лише конспект і те якимись ієрогліфами. Де мультимедійна призентація. заради якої платила гроші?
Адміністратор Жанна
21.11.2023 в 15:26
Доброго часу доби. З приводу Вашого питання існує детальна інструкція: Відкриваємо завантажені файли - https://vsimpptx.com/faqs/u-mene-probelemi-iz-vidkrittyam-fajliv