Каталог матеріалів

Урок №10 для 10-11 класів по модулю "Веб-технології" - Практична робота №2. Створення веб-сторінки за допомогою «Мови гіпертекстової розмітки».

«___»__________ 20___ року

Урок №10. Практична робота №2 Створення веб-сторінки за допомогою «Мови гіпертекстової розмітки».

Мета: Формувати вміння практичного застосування знань, умінь і навичок при створенні веб-сторінки за допомогою мови HTML. Формувати й удосконалювати вміння й навички у стандартах прямого й успішного руху до накресленої мети. Забезпечити ситуацію вибору. Формувати вміння розв’язувати типові завдання, формувати творчі вміння. Переносити знання і способи діяльності, життєвого досвіду в нову ситуацію. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: застосування знань, умінь і навичок;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом

Доброго дня, діти.

  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні на уроці ваша задача продемонструвати знання, вміння та навички при створенні веб-сторінки за допомогою мови HTML.

ІІ. Повторення учнями матеріалу

На повторення матеріалу відводиться 5 хвилин

Практична самостійна діяльність

Завдання

  1. Створити на робочому столі папку та назвати її власним прізвищем та ім’ям.
  2. У власні папці створити два html документа та назвати «Список», «Таблиця».
  3. У документі «Список.html» реалізувати наступний список:
  4. У документі «Таблиця.html» реалізуйте наступне завдання:
  5. За допомогою головної сторінки котра буде створена вами у вигляді головного меню зв’жіть сторінки «Список» та «Таблиця» надавши користувачу змогу обрати тип відображення розкладу. Головну сторінку оформіть за власним смаком встановивши фон сторінки й налаштувавши колірну систему тексту і гіперпосилань.

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Домашнє завдання

Повторити раніше вивчений матеріал

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні