Каталог матеріалів

Урок №10 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Н. Гущина - Особиста безпека в населеному пункті. Правила безпечної поведінки на вулиці, надворі.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Гущина Н.І., Василашко І.П. для 5 класу за програмою НУШ

Урок №010. Особиста безпека в населеному пункті. Правила безпечної поведінки на вулиці, надворі. Правила поведінки в громадських місцях.

Мета: ознайомити з правилами безпечної поведінки на вулиці, надворі, правилами поведінки в громадських місцях; розв’язання ситуаційних завдань з питань: звернення до інших осіб, фахівців у небезпечних ситуаціях, наслідкам яких не може зарадити власними силами.

Очікувані результати: учень обґрунтовує необхідність власної

відповідальності за поведінку в громадських місцях; діє відповідально за алгоритмом у небезпечних ситуаціях, використовуючи інформацію, що міститься в тексті інструкції; здатний викликати необхідні рятувальні служби, повідомляючи відповідно до ситуації необхідну інформацію; приймає рішення щодо надання самодопомоги та допомоги іншим особам, звернення до інших осіб чи відповідних служб; звертається до фахівців у небезпечних ситуаціях, наслідкам яких не може зарадити власними силами.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна настанова – «Золота рибка».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Робота з ілюстрацією.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Розглянь зображення мікрорайону. Назви місця, які є небезпечними. Поясни чому. Які місця поблизу твого будинку можуть бути небезпечними для розваг?

Слайд 6. Робота з підручником.

Слайд 7. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 8. Гімнастика для очей.

Слайд 9. Перегляньте відео.

Слайд 10. Дай відповіді на запитання.

Слайд 11. Робота з підручником.

Слайд 12. Словникова робота.

Слайд 13. Дай відповіді на запитання.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 15-16. Вибери варіанти правильних дій у наведених ситуаціях та встанови їх послідовність.

Слайд 17. Ознайомся із ситуацією. Дай відповіді на запитання.

Підсумок

Слайд 18. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні