Каталог матеріалів

Урок №10 для 4 класу з образотворчого мистецтва за О. Калініченко - Музичний театр в Великій Британії. Балет. Пуанти. Зображення балерини, яка у своєму танці створює образ Аліси у країні Див

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №10 Музичний театр у Великій Британії. Балет. Пуанти. Зображення балерини, яка у своєму танці створює образ Аліси у країні Див

Мета: ознайомити учнів з поняттями «балет», «пуанти»; розширити знання про Велику Британію; навчити міксувати техніки та матеріали для втілення власного задуму; формувати уміння порівнювати музичні та візуальні, сценічні, хореографічні образи; розвивати уяву, фантазію; виховувати естетичне ставлення до навколишнього світу.

Обладнання: мультимедійний комплект, кольоровий папір, ножиці, клей.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Дайте відповіді на запитання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4. Цікаві факти про Велику Британію.

Слайд5-8. Розповідь вчителя.

Слайд9. Пригоди Аліси знайшли своє відображення у кінофільмах, театральних виставах, зокрема в балеті.

Слайд10. Помилуйтесь, яка граційна Аліса – балерина на пуантах.

Слайд11. Запам’ятайте!

Слайд12. Розгляньте міські пейзажі. Наведіть приклади використання лінійної і повітряної перспективи на картинах.

Практична діяльність учнів

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14-15. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва.

Слайд16. Зобразіть балерину, яка у своєму танці створює образ Аліси

у країні Чудес (картон, різнокольоровий папір, різнофактурні

матеріали на вибір).

Слайд17. Послідовність створення балерини.

Підсумок

Слайд18. Продемонструйте аплікації.

Слайд19. Гімнастика для очей.

Слайд20. На дозвіллі прочитай казку Льюїса Керрола «Пригоди Аліси

в країні Чудес».

Слайд21. Якщо матимете хвилинку…

Рефлексія

Слайд22. Рефлексія. Покажи цеглинкою LEGO з яким настроєм ти завершуєш урок.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні