Каталог матеріалів

Урок №10 для 1 класу з музичного мистецтва за Л. Аристовою - Казка — чарівна країна! Все в ній просто й зрозуміло…

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Аристова, Н. Чєн»

 

Урок №10. Казка — чарівна країна! Все в ній просто й зрозуміло…

Інструментальна і вокальна музика.

СММ: Е. Гріг «Танець ельфів», І. Павлик «Баба Яга», В. Косенко «Казка».

ХТД: у. н. пісні-ігри «Два півники», «Ходить гарбуз по городу» — виконання в ролях.

ДМІ: «Казкова мелодія»

 

Мета: формувати знання про інструментальну та вокальну музику; розвивати культуру сприймання музики, вокально-хорові навички; виховувати ціннісне ставлення до народної музики.

Очікувані результати: здобувач освіти співає вокальні вправи, дитячі пісні (зокрема музичний фольклор — у. н. пісні «Два півники», «Ходить гарбуз по городу») у відповідному настрої, характері; дотримується правил співу (постава, дихання); виконує пісні «в ролях», відтворюючи образ мімікою, пластикою рухів; імпровізує голосом (музичні, мовленнєві інтонації), на музичних інструментах; створює елементарний ритмічний супровід до пісні; добирає тембр інструменту (трикутники, бубни, барабан, сопілка, ксилофон тощо) для передачі відповідного образу; рухається в ритмі і темпі музики, узгоджує свої рухи з музичним супроводом (співом); грає в ансамблі прості композиції (трикутники, бубни, барабан, ксилофон тощо); придумує образи і створює їх знайомими засобами мистецької виразності; імпровізує засобами пантоміми (міміка, жести); сприймає твір мистецтва та висловлює враження, добирає із запропонованих слів співзвучні особистим емоціям; визначає темп (повільно, помірно, швидко); характеризує мелодію; називає твори мистецтва, що змінюють або передають його/її настрій; презентує результати власної творчості (співає пісні, виконує танцювальні рухи, бере участь у колективному виконанні творчого задуму, у інсценізації пісні; дотримується правил творчої співпраці, вербально описує свій творчий задум; визначає, що вдалося, чи не вдалося у виконанні того, що було задумано.

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Сьогодні на уроці вас чекає відкриття

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4. Online завдання

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5-8. Слово вчителя

Слайд9. Запам’ятайте!

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Послухайте вірш.

Слайд12. Слово вчителя

Слайд13. Послухайте: Е. Гріг «Танець ельфів».

Слайд14. Послухайте: І. Павлик «Баба Яга».

Слайд15. Послухайте: В. Косенко «Казка».

Слайд16. Дайте відповіді на запитання.

Слайд17-18. Розгляньте зображення.

Слайд19. Оберіть музичний інструмент

Слайд20. Гімнастика для очей

Слайд21. Пригадайте текст пісні «Ходить гарбуз по городу».

Слайд22. Виконайте пісню «Ходить гарбуз по городу» у ролях.

Слайд23. Пригадайте текст пісні «Два півники».

Слайд24. Виконайте пісню «Два півники» у ролях.

Слайд25. Рухлива вправа

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Слайд26. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд27. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку LEGO

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні