Каталог матеріалів

Урок №99 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Які турботи у тварин улітку? Проект «Хто мешкає у старому пеньку?»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич.

Урок №99. Які турботи у тварин улітку? Проект «Хто мешкає у старому пеньку?»

Мета: Ознайомити дітей з особливостями життя комах, птахів і звірів влітку; розвивати аналітичні здібності, увагу, мислення, спостережливість; ознайомити учнів із живими організмами, що мешкають у старих пеньках, дослідити їхню користь чи шкоду; розвивати дослідницькі вміння, допитливість, виховувати бажання вивчати та оберігати природу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2.Ранкове коло.

Слайд3. Поміркуй.

Слайд4. Комахи влітку.

Слайд5. Птахи влітку.

Слайд6. Поміркуй.

Слайд7. Робота з підручником.

Слайд8. Дай відповіді на запитання.

Слайд9. Упізнай метелика. Яких ти бачив у природі?

Слайд10. З схемою склади розповідь про періоди розмноження жаб.

Слайд11. Відгадай загадку.

Слайд12. Які риби нерестяться влітку?

Слайд13. Розкажи.

Слайд14. Поміркуй.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. На початку літа у птахів вилуплюється потомство.

Слайд17-18. Розглянь пташок. Яких з них можна побачити влітку в твоєму краї?

Слайд19. Слово вчителя.

Слайд20. Вовк.

Слайд21. Лисиця.

Слайд22. Ведмідь.

Слайд23. Косуля.

Слайд24. Розглянь малюнок.

Слайд25. Проєкт «Хто мешкає у старому пеньку»

Слайд26. Метод «Рюкзак»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27.Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні