Каталог матеріалів

Урок №99 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Досліджуємо таблиці віднімання чисел другої п’ятірки.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №99. Досліджуємо таблиці віднімання чисел другої п’ятірки.

Мета: актуалізувати спосіб віднімання на основі взаємозв’язку арифметичних дій додавання і віднімання, скласти таблиці віднімання чисел другої п’ятірки; формувати розуміння залежності різниці від зміни зменшуваного, залежності суми від зміни першого доданка; формувати вміння порівнювати число і математичний вираз; формувати уявлення про істинні та хибні рівності й нерівності; вчити розв’язувати задачі; закріплювати застосування правила знаходження невідомих компонентів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Знайди значення виразів за схемами.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Склади таблиці віднімання. Досліди, як змінюється зменшуване. Як ця зміна впливає на значення різниці?

Слайд4. Дізнайся результат виконання ланцюжка дій.

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. Досліди, як зміна компонента впливає на результат. Встав пропущені числа.

Слайд7. Досліди, як зміна компонента впливає на результат.

Слайд8. Знайди значення виразів у двох будь-яких стовпчиках.

Слайд9. Геометрична хвилинка.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Склади, задачі про автомобілі за короткими записами. Розв’яжи хоча б одну задачу.

Слайд12.  Виконай порівняння за схемами.

Слайд13.  Рухлива вправа.

Слайд14.  Виконай порівняння за схемою.

Слайд15.  Знайди невідомі числа. Заповни таблицю.

Слайд16. Мишко вищий за Тарасика, але нижчий за Сашка. Тарасик вищий за Петрика. Хто з хлопчиків є найнижчим?

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні