Каталог матеріалів

Урок №98-99 для 3 класу з літературного читання за Богданець-Білоскаленко Н. І. - За Т.Стус «Як пасує краватка, або чому не всі поросята брудні» ( фрагмент).

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 3 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) Н. БОГДАНЕЦЬ-БІЛОСКАЛЕНКО, Ю. ШУМЕЙКО.

Урок №098-99. За Т. Стус «Як пасує краватка, або чому не всі поросята брудні» (фрагмент)

Мета: ознайомити дітей із творчістю української сучасної письменниці Т. Стус та її оповіданням «Як пасує краватка, або чому не всі поросята брудні»; вчити орієнтуватися у структурі твору, давати характеристику головним дійовим особам, порівнювати вчинки і поведінку персонажів, визначати головну думку твору; розвивати зв’язне мовлення; удосконалювати навички читання; активізовувати мислення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Вправа «Чи все взяли на урок?».

Слайд 4-9. Артикуляційна вправа.

Слайд 10. Робота зі скоромовкою.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 12. Знайомтесь - українська поетеса, літературний критик, дитяча письменниця, арт-менеджер.

Слайд 13. Прочитайте виразно фрагмент оповідання.

Слайд 14. Словникова робота.

Слайд 15. Рухлива вправа.

Слайд 16. Запитання і завдання для уважного читача.

Слайд 17. Виконайте завдання.

Слайд 18. Канада на карті світу.

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

Слайд 20. Читання тексту «ланцюжком».

Слайд 21. Прийом читання «Актори».

Слайд 22. Заповнення щоденника читача.

Слайд 23. Завдання для «читайликів».

Слайд 24. Завдання для «художників»

Слайд 25. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні