Каталог матеріалів

Урок №97 з математики для 4 класу за С. Логачевською - Знаходження числа за значенням його дробу

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального підручника «Математика. Автори: Логачевська Світлана Панасівна, Логачевська Тетяна Андріївнадля 4 класу за програмою НУШ за 2024 р.

Урок №97.

Тема. Знаходження числа за значенням його дробу.

Мета: вчити учнів знаходити число за його дробом; cформувати в учнів уміння розв’язувати складені задачі на знаходження дробу від числа, закріплювати знання про дроби та їх застосування в практичних обчисленнях; розвивати логічне мислення, математичну грамотність та навички розв’язування задач; виховувати уважність, самостійність та інтерес до математики.

Очікувані результати:

  • пояснюють алгоритм знаходження числа за його дробом;
  • застосовують цей алгоритм під час розв’язування вправ і задач;
  • розв’язують задачі на знаходження цілого за його частиною;
  • аналізують отримані результати та перевіряють правильність розрахунків;
  • пояснюють свої дії та аргументують відповіді;
  • використовують знання про дроби у практичних ситуаціях.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-5. Усне опитування.

Слайд 6-7. Геометрична хвилинка.

Слайд 8. Усний рахунок.

Слайд 9. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 10. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 12. Виконуємо завдання.

Слайд 13. Виконуємо завдання.

Слайд 14. Вивчаємо нове.

Слайд 15. Вивчаємо нове.

Слайд 16. Вивчаємо нове.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 18. Виконуємо завдання.

Слайд 19. Самостійна діяльність.

Слайд 20. Робота над задачею.

Слайд 21. Виконуємо завдання.

Слайд 23. Самостійна робота.

Слайд 24. Виконуємо завдання.

Слайд 25. Інтерактивне завдання.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 26. Домашнє завдання.

Слайд 27

. Рефлексія. Вправа «Попкорн».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні