Каталог матеріалів

Урок №97 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Якою має бути поведінка в закладах культури?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №97. Якою має бути поведінка в закладах культури?

Мета: вчити дітей дотримуватись правил поведінки в громадських місцях , створити передумови для усвідомленого сприймання і засвоєння учнями соціальних та морально-правових норм, історичних, національно-культурних традицій українського народу; розвивати вміння коригувати свої дії відповідно до ситуації, розвивати спостережливість; виховувати бажання наслідувати зразки культурної поведінки, приязних і ввічливих стосунків між людьми.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Привітання.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5-10. Розглянь світлини і розкажи, де і чому збираються люди разом.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Словничок.

Слайд13. Поміркуй.

Слайд14. Розглянь знаки. Що вони означають?

Слайд15. Упізнай місце. Що не так з хлопчиком?

Слайд16. Перегляд відео «Етикет у театрі»

Слайд17. Дай відповідь на запитання.

Слайд18. Відгадай загадку.

Слайд19. Запам’ятай.

Слайд20. Відгадай загадку.

Слайд21. Розкажи.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23-25. Правила поведінки в музеї.

Слайд26-27. Розіграйте ситуації і придумайте діалог.

Слайд28. Цікавинка.

Слайд29-30. Познайомтесь з деякими цікавими експонатами Вінницького музею.

Слайд31. Розглянь заклади культури. Де ти найбільше любиш відпочивати? Які ти знаєш правила поведінки в цих місцях?

Слайд32. Як ти розумієш вислів?

Слайд33. Вправа «Мікрофон»

Слайд34. Гра «Так чи ні»

Слайд35. Домашнє завдання.

Слайд36. Позмагайтеся.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд37.Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні