Каталог матеріалів

Урок №97 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Віднімаємо числа другої п’ятірки

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №97. Віднімаємо числа другої п’ятірки.

Мета: закріплювати знання правил знаходження невідомого компонента, вчити складати короткий запис до задачі та розв’язувати задачі; вчити складати запитання до поданої умови або умову до поданого запитання; формувати вміння виконувати віднімання чисел другої п’ятірки; закріпити способи порівняння чисел; здійснити підготовчу роботу до порівняння числа та математичного виразу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Запиши, склад яких чисел подано на парасольках.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Поясни за схемами, як можна виконати віднімання. Закінчи обчислення.

Слайд4. Поясни за схемами, як можна виконати віднімання.

Слайд5. Знайди значення виразів за схемами.

Слайд6. Прокоментуй розв’язання за скороченими схемами.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Знайди невідомі компоненти. Запиши відповідні рівності.

Слайд9. Знайди невідомі компоненти.

Слайд10. Знайди невідомі числа та заповни таблицю.

Слайд11. З’ясуй, які числа пропущено в таблиці.

Слайд12.  Геометрична хвилинка.

Слайд13.  Фізкультхвилинка.

Слайд14.  Постав усі можливі запитання до умови задачі. До кожної отриманої задачі добери короткий запис. Розв’яжи задачі усно.

Слайд15. Постав усі можливі запитання до умови задачі. Добери до кожної задачі короткий запис. Розв’яжи задачі.

Слайд16. Рухлива вправа.

Слайд17. Склади до запитання умову задачі із числами 6 і 4. Добери до складеної задачі короткий запис. Розв’яжи задачу.

Слайд18. Встав пропущені знаки арифметичних дії.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд19. На цьому тижні учень відвідав 9 занять у гуртках, причому він відвідував заняття щодня. Поміркуй, чи був на цьому тижні такий день, коли учень відвідав хоча б 2 заняття.

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні