Каталог матеріалів

Урок №97 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - В. Читай «Про жабу Душку та хом’ячків-сусідів»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №97. В. Читай «Про жабу Душку та хом’ячків-сусідів»

Мета: продовжувати вчити учнів читати правильно та виразно вголос уривок тексту; ставити запитання за змістом тексту для уточнення свого розуміння; визначати послідовність подій у художньому тексті; пояснювати вчинки персонажів на основі змісту тексту. Збагачувати словниковий запас учнів відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати критичне мислення, уяву, пам’ять, увагу, фантазію, навички вільного спілкування.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Психологічна настанова «Очікування»

Слайд5-6. Артикуляційна вправа «Звуконаслідування»

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8-10. Артикуляційна вправа «Звуконаслідування»

Слайд11. Робота над чистомовкою.

Слайд12-13. Читаємо твір «Про жабу Душку та хом’ячків – сусідів»

Слайд14.Гімнастика для очей.

Слайд15-17. Читаємо твір «Про жабу Душку та хом’ячків – сусідів»

Слайд18. Побесідуймо.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Відеоспостереження “Хом'яки у природі”

Слайд21. Пригадай зміст прочитаного уривка. Визнач, які твердження істинні, а які – хибні. Обери відповіді.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Склади і запиши дві різні кінцівки цієї казки. За бажанням розкажи її в класі.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні