Каталог матеріалів

Урок №97 для 1 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Символи моєї країни

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку Я досліджую світ з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, Н. Павич

Урок №97. Символи моєї країни

Мета: ознайомити дітей із державною символікою; розширити знання про Герб, прапор, Гімн, легендою їх виникнення; виховувати патріотичні почуття, повагу до символів держави.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд5. Прочитай вірш.

Слайд6. Дай відповіді на запитання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд7. Наш рідний край – Україна. Вона славиться родючими землями, повноводними ріками, працьовитими людьми.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9-13. Як і кожна держава, Україна має свої національні символи, за якими її впізнають в усьому світі. Послухайте легенду про їх виникнення.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. Золотий тризуб на блакитному тлі – це символ влади, це частина корони, яку носив київський Князь.

Слайд16. Де ми можемо побачити зображення тризуба?

Слайд17. Прапор України – синьо-жовтий стяг. Що означають ці кольори?

Слайд18. Національний гімн України – це урочиста пісня, символ нашої державної єдності.

Слайд19. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд20. Відгадай вірш-загадку. (Батьківщина).

Які почуття передає автор?

Що ви відчуваєте до Батьківщини?

Слайд21. Відгадай вірш-загадку. (Річка).

Слайд22. Найбільшою річкою України є Дніпро.

Підсумок

 Слайд23. Робота в зошиті с. 46-48.

Слайд24. Рухлива вправа.

 Слайд25-28. Гра «Раніше і зараз» (порівняйте, як було раніше із тим, як зараз).

Рефлексія