Каталог матеріалів

Урок №97 для 6 класу з математики за А. Мерзляк - Розв’язування вправ і задач. Самостійна робота №12.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк)

Урок № 97. Розв’язування вправ і задач. Самостійна робота № 12.

Мета: узагальнити, систематизувати матеріал про додатні та від'ємні числа, число нуль; формувати навички колективної роботи учнів в поєднанні із самостійною; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють виконувати розрахунки з додатними і від’ємними числами.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Математична розминка.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-7. Рухлива вправа.

Слайд 8 -20 . Формування вмінь. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності. Самостійна робота. Робота з підручником: №839, 840, 847, 848, 850.

Слайд 21. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 22. Завдання.
Виберіть із чисел: 𝟓;−𝟕;𝟎;𝟏𝟐;−𝟑,𝟕;𝟖,𝟔;−𝟏𝟐𝟓;𝟑𝟐𝟒;𝟏𝟓𝟑𝟕;−𝟐𝟕𝟏𝟏𝟏𝟗;−𝟐;𝟑𝟓;𝟏𝟑,𝟔𝟓;−𝟕𝟗.

 1) натуральні; 2) цілі; 3) цілі від’ємні; 4) додатні; 5) від’ємні.

 Слайд 23-24. Завдання:

Знайдіть значення виразу –х, якщо

1) х = 19;

2) х = – 9,65;

3) х = – 29;

4) х =35/9

5) х = 0;

6) х =- 5/8?

Слайд 25. Індивідуальна робота.

З’єднайте протилежні числа.

Слайд 26. Задачі на логіку.

Марк (із Сіднея в Австралії) і Ганс (із Берліна в Німеччині) часто спілкуються один з одним в Інтернеті. Щоб визначити зручний для спілкування час, Марк знайшов у Інтернеті відомості, у яких подано співвідношення плину часу в різних частинах світу (див. рис. ). Який час у Берліні, якщо в Сіднеї 19 год?

Підсумок

Слайд 27. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 28 - 29. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 30 Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні