Каталог матеріалів

Урок №97 для 1 класу з письма за К. Пономарьовою - Правопис слів з йо. Складання і записування речень.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (письмо) з використанням навчального посібника «К. Пономарьова»

ІІ семестр

Урок №97. Правопис слів з йо. Складання і записування речень.

Мета: удосконалювати навичку письма; вправляти учнів у правильному читанні та написанні слів з буквосполученням йо; удосконалювати вміння складати і записувати речення, списувати з друкованого тексту; формувати вміння виконувати завдання за зразком, добирати спільнокореневі слова (без уживання терміну); розвивати артикуляційний апарат, вміння розгадувати кросворд; виховувати уважність, спостережливість, підтримувати інтерес до навчання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Потренуйся писати букви і їх з’єднання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Допоможи Ґаджикові відновити слова. Підкажи, яка буква в них пропущена.

Слайд4. Запиши відновлені на малюнку слова.

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. Склади й запиши речення з двома із відновлених слів.

Слайд7. Фізкультхвилинка.

Слайд8. Утвори й запиши слова за зразком.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Родзинка пропонує вивчити скоромовку. Прочитай її спочатку повільно, а потім швидко.

Йорж колючий, йод пекучий,

хлопчик Йосип невезучий.

Йоржик Йосипа вколов,

йод попік – тож будь здоров.

Ліна Біленька

Слайд11. Випиши слова з йо із першого речення скоромовки.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд12. Виконай завдання Родзинки. Запиши початок слів.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні