Каталог матеріалів

Урок №97 для 3 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Побудова різних видів простих речень.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 3 клас. У 2-х частинах. Частина 1». Кравцова Н., Придаток О., Романова В.

 

Урок №097. Побудова різних видів простих речень.

 

Мета: удосконалювати уміння будувати різні види простих речень, спостерігати за основними ознаками речення; удосконалювати навички поширення речень питаннями; розвивати зв’язне мовлення; виховувати бережливе ставлення до природи; розвивати зв’язне мовлення; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати бажання вчитися; виховувати культуру писемного мовлення.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Каліграфічна хвилинка.

Повідомлення теми уроку

Слайд 5. Повідомлення теми уроку.

ЗВ (закріплення вивченого)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Прочитай слова кожного рядка. Утвори речення з «розгублених» слів.

Слайд 7. У першому реченні підкресли граматичну основу.

Слайд 8. З підкреслених слів другого речення утвори словосполучення, установи зв’язок між головним і залежним словом.

Слайд 9. Визнач, якого члена речення не вистачає в третьому реченні. Додай його й запиши.

Слайд 10. Гімнастика для очей.

Слайд 11. Прочитай частини речень. Доповни речення словосполученнями з довідки. Визнач зв’язок між ними.

Слайд 12. Доповни речення словосполученнями з довідки. Визнач зв’язок між ними.

Слайд 13. Розглянь малюнки. Уяви, що тобі потрібно розказати другу (подрузі), як зробити рамку. Склади відповідь, використавши всі види речень. Запиши свою відповідь. Не забудь в останньому реченні від імені однокласника (однокласниці) висловити подяку.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15-16. Вправа 148. Прочитай речення. За допомогою питань установи зв'язок між словами, підкресли підмет і присудок.

Слайд 17. Завдання від Чомучки. Перестав слова так, щоб утворилося речення. Запиши.

Слайд 18. Оберіть з Літературного читання будь-які три речення та запишіть їх.

Підсумок

Слайд 19. Online завдання.

Слайд 20. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні