Каталог матеріалів

Урок №97 для 6 класу з математики за О. Істер - Додавання двох чисел з різними знаками.

«____»__________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 97. Додавання чисел з різними знаками.

Мета: формувати вміння складати алгоритм дій для розв’язання завдань, що передбачають додавання чисел з різними знаками; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв'язувати вправи, що передбачають застосування додавання додатних і від'ємних чисел.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-8. Основні поняття з теми.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 9-10. Рухлива вправа.

Слайд 11- 18. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1-2 рівня складності: № 1050, 1051, 1053, 1056, 1058, 1061, 1063, 1064.

Слайд19. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Завдання.
Обчисли значення виразу -7,2 + у, якщо у = 9,3; 7,2; -1,3; 0,8.

Слайд 21. Завдання:

Виконай дії:

(4,42 + (-10,8)) + 17,3;

-8,13 + (-3,42 + 4,59).

Слайд 22-23. Індивідуальна робота.

Периметр прямокутника дорівнює 70 см. Знайди площу цього прямокутника, якщо його сторони відносяться як 3 : 4.

Слайд 24-25. Задачі для найдопитливіших.

Прямокутник, сторони якого 4 см і 9 см, розріж на дві частини так, щоб з них можна було скласти квадрат.

Підсумок

Слайд 26. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 27. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 28. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні