Каталог матеріалів

Урок №96 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Що означає бути дорослим?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №96. Що означає бути дорослим? Комікс: «Що відбувається з організмом людини, яка палить?»

Мета: пояснити, що таке моральні (етичні) цінності; визначити, що таке обов’язки, аналізувати ситуації, пов’язані з виконанням обов’язків; визначити поняття «моральний обов’язок», з’ясувати, що означає бути дорослим і самостійним, описати шкоду від вживання алкоголю, тютюну, наркотиків, можливого хибного вживання інших речовин.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Познач ✓ , кого з героїв оповідання Володимира Читая, на твою думку, можна назвати дорослим? Обґрунтуй свою думку.

Слайд6. Учні 2-го класу обговорювали, що означає бути дорослою людиною. З чиєю думкою ти погоджуєшся? Чому?

Слайд7. Робота в зошиті.

Слайд8. Діти по дорослому «Що таке щастя?»

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Обчисли вираз і дізнайся, у якому віці ти можеш отримати паспорт.

Слайд11-12. Чи можна назвати героїв цих ситуацій дорослими? Обґрунтуй свою думку.

Слайд13. Робота в підручнику.

Слайд14. Дай відповідь на запитання.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Продовж речення. Запиши в зошиті.

Слайд17. Наскільки дорослою/ дорослим ти себе відчуваєш? Познач на шкалі та поясни.

Слайд18. Творча праця.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд19. Щоденник вражень.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні