Каталог матеріалів

Урок №96 для 5 класу з математики за О. Істер - Розв’язування вправ та задач на знаходження дробу від числа і числа за його дробом.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 96. Розв’язування вправ та задач на знаходження дробу від числа і числа за його дробом.

Мета: закріпити поняття про звичайні дроби; вміння розв'язувати завдання на знаходження дробу від числа та знаходження числа за значенням його дробу; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв'язувати завдання на знаходження дробу від числа та знаходження числа за значенням його дробу.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 5-7. Математичний диктант.

Слайд 8-9. Рухлива вправа.

Слайд 10-18. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 2 - 3 рівня складності № 1130, 1139, 1134, 1143, 1145.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Завдання: Придбавши парогенератор за 3600 грн, родина витратила грошей, які заощадила за рік. Скільки заощаджених грошей в них ще залишилося?

Слайд 21. Завдання. Знайдіть число, від якого дорівнюють від числа 2.

Слайд 22. Індивідуальна робота.

Завдання. Магазин отримав для продажу 300 кг винограду. Першого дня продали цієї кількості, а другого дня — решти.

Скільки кг винограду продали другого дня?

Слайд 23. Задачі на логіку.

У таблиці 4×4 розмістіть 7 зірочок так, щоб, викресливши 2 довільних рядки і 2 довільних стовпчики, у решті 4 клітинках залишалась хоча б одна зірочка.

Підсумок

Слайд 24. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 25. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 26. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні