Каталог матеріалів

Урок №96-97 для 4 класу з я досліджую світ за Н. Бібік - Культурна спадщина народу

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Бібік Н.М., Бондарчук Г.П.

Урок №96-97. Культурна спадщина народу

Мета: ознайомити учнів з деякими пам’ятками культури нашої Батьківщини, вчити відрізняти їх між собою, вчити дітей усвідомлювати себе громадянином, патріотом України, висловлювати почуття гордості за свою Батьківщину; спонукати до дослідницької та пошукової роботи; розвивати активне пізнавальне ставлення до природного та соціального оточення; виховувати почуття любові та поваги до рідної землі, шанобливе ставлення до його традицій; прищеплювати бережливе ставлення до культурного багатства України.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Поміркуй.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Пригадай.

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Поясни.

Слайд10. Словникова робота.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Пам'ятки історії, архітектури, культури, природи:

Слайд13. Роздивись фото. Поміркуй, чому ці споруди внесено до списку пам’яток світової спадщини. Історичний центр Львова.

Слайд14. Роздивись фото. Поміркуй, чому ці споруди внесено до списку пам’яток світової спадщини. Києво-Печерська лавра.

Слайд15. Роздивись фото. Поміркуй, чому ці споруди внесено до списку пам’яток світової спадщини. Софійський собор у Києві.

Слайд16. Золоті ворота в Києві.

Слайд17. Оперний театр в Одесі.

Слайд18. Музей «Писанка» в Коломиї.

Слайд19. Запам’ятай.

Слайд20. Перегляд відео “Мандрівка Україною. Парк «Софіївка»”

Слайд21. Побесідуймо.

Слайд22. Фонтан “Змія” в Софіївському парку.

Слайд23. Альтанка «Грибок»

Слайд24. Левовий грот.

Слайд25. Пригадай.

Слайд26.Фізкультхвилинка.

Слайд27-31. За світлиною обери назву історичної пам’ятки.

Слайд32. Працюємо в групах.

Слайд33. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд34. Гра «Вірно – невірно»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні