Каталог матеріалів

Урок №94 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Як я буду досліджувати природу?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко

Урок №94. Як я буду досліджувати природу?

Мета: Формувати уявлення про спостереження, досліди, дослідницькі вміння; розвивати спостережливість і кмітливість; ознайомити учнів з приладами вимірювання, розвивати вміння аналізувати ілюстрації та робити висновки, доводити свою думку; формувати потребу у пізнанні природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2-3. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай. Які органи чуття має людина?

Слайд6-11. Гра «Чи буває так?»

Слайд12. Слово вчителя.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Які зміни в природі відбуваються?

Слайд15. Чи спостерігав ти за домашніми улюбленцями? Розкажи, використовуючи поданий план.

Слайд16. Слово вчителя.

Слайд17. Словничок.

Слайд18. Рухлива вправа.

Слайд19. Розкажи.

Слайд20. Можливості органів чуттів обмежені, тому для кращого пізнання об’єктів, людина проводить досліди та вимірювання.

Слайд21. Розгляньте малюнки та назвіть прилади для вимірювання. Що можна ними вимірювати?

Слайд22. Які методи дослідження використовують діти?

Слайд23. Вияви свою спостережливість. Знайди 8 відмінностей.

Слайд24. Привіт. Чи пам’ятаєш ти свій зріст на початку року?

Слайд25. Проведемо вимірювання свого зросту.

Слайд26. Якщо ти хочеш вивчати природу будь:

Слайд27. Пофантазуй.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Вправа «Інтерв’ю»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні