Каталог матеріалів

Урок №94 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Вживаю речення зі звертанням

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 94. Вживаю речення зі звертанням

Мета: поглибити знання про види речень, вчити вживати речення зі звертаннями, виконувати завдання за зразком; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Гра «Морський бій». Прочитати слово за координатами:

Яке слово утворилося?

Слайд 4. Вправа «Незакінчене речення».

Слайд 5. Повідомлення теми уроку.

Слайд 6. Хвилинка каліграфії.

Слайд 7. Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 8-9. Вправа 1. Прочитай і спиши речення з віршів.

Слайд 10. Вправа 1. Проведи дослідження.

Слайд 11. Прочитай і запам'ятай!

Слайд 12-13. Вправа 2. Прочитай жарт. Допоможи Читалочці знайти речення зі звертанням. Запиши їх і підкресли звертання.

Слайд 14. Фізкультхвилинка

Слайд 15-16. Вправа 3. Допоможи Щебетунчикові записати подані слова у формі звертання.

Слайд 17-18. Вправа 4. Перебудуй подані речення так, щоб у них були звертання. Запиши їх.

Слайд 19-20. Вправа 5-6. Прочитай діалог. Що в ньому пропущено? Спиши діалог, поставивши розділові знаки. Разом з однокласником/однокласницею розіграйте сценку за діалогом з попереднього завдання.

Слайд 21-22. Вправа 7. Чи траплялися у твоєму житті кумедні або прикрі випадки? Які саме? Напиши про один із них текст (3–4 речення).

Слайд 23. Вправа 8. До кого зі своїх рідних або друзів ти хочеш звернутися з проханням? Запиши своє прохання, використовуючи звертання.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 24. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 25. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 26-28. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні