Каталог матеріалів

Урок №94 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Вступ до теми. В. Читай «Історія про хробака Зяву»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №94. Вступ до теми. В. Читай «Історія про хробака Зяву»

Мета: читати правильно та виразно вголос оповідання «Історія про хробака Зяву» (за твором Володимира Читая «Правдиві історії Чарівного Лісу») вчити учнів аналізувати вчинки персонажів твору; пояснювати, що в творі подобається, а що ні (вчинки, мовлення персонажа, описи тощо; розповідає про свої зацікавлення, пояснює, як йому/ їй подобається проводити дозвілля; збагачувати словниковий запас учнів відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати критичне мислення, уяву, пам’ять, увагу, фантазію, навички вільного спілкування.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5 Слово вчителя.

Слайд6. Вивчаючи цю тему ти:

Слайд7. Розшифруй назви тварин, про яких ти читатимеш цього місяця у творах сучасного львівського письменника Володимира Читая, який був юристом, а став казкарем. Запиши їх в зошиті.

Слайд8. Робота в підручнику

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Як ти гадаєш..?

Слайд11-12. Читаємо твір «Історія про хробака Зяву»

Слайд13. Гімнастика для очей.

Слайд14-16. Читаємо твір «Історія про хробака Зяву»

Слайд17. Дай відповідь на запитання.

Слайд18. Познач символом + істинні твердження, - - вигадку.

Якщо сумніваєшся, став ? .

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Пригадай події, про які йдеться у прочитаному уривку, та намалюй те, що тобі сподобалося найбільше.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Наведи малюнок обома руками.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні