Каталог матеріалів

Урок №94 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Служби порятунку. Козенята і вогонь

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О. Л., Гарбузюк І. В., Андрук Н. В., Василенко К. С.»

 

Урок № 94. Служби порятунку. Козенята і вогонь.

Очікувані результати:

  • Учні знайомляться з видами служб порятунку (пожежна, швидка, поліція).
  • Пояснюють, коли і як слід звертатися по допомогу.
  • Усвідомлюють небезпеку ігор із вогнем.
  • Навчаються основ безпечної поведінки в екстрених ситуаціях.
  • Розвивають уміння працювати в команді, обговорюючи ситуації допомоги.

Мета уроку

Формування предметних компетентностей:

  • Ознайомити учнів із видами екстрених служб та їхнім призначенням.
  • Поглибити знання про правила пожежної безпеки.
  • Розвивати навички правильної поведінки у разі надзвичайної ситуації.

Формування ключових компетентностей:

  • Життєва. Формувати відповідальність за власну безпеку.
  • Громадянська. Пояснювати роль служб порятунку в суспільстві.
  • Комунікативна. Удосконалювати навички звернення по допомогу.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд6. Розглянь малюнки та назви

Слайд7. Гімнастика для очей.

Слайд8-9. Прочитай вірш «Козенята і вогонь».

Слайд10. Поміркуй та розкажи.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12-15. Розглянь малюнки. 

Слайд16-17. Побутові прилади, які знаходяться на кухні.

Слайд18-19. Розглянь малюнки та познач

Слайд20. Доповни табличку речами

Якими речами можна поранитись?.

Слайд21. Об’єднайтесь у пари.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Online завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні