Каталог матеріалів

Урок №94 для 6 класу з математики за А. Мерзляк - Координатна пряма.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк)

Урок № 94. Координатна пряма.

Мета: формувати уявлення про зміст поняття «координатна пряма», «координата точки», формувати вміння за готовими рисунками визначати координати вказаних точок та будувати на координатній прямій точки із вказаними координатами; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють за готовими рисунками визначати координати вказаних точок та будувати на координатній прямій точки із вказаними координатами.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-6. Основні поняття з теми.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-8. Рухлива вправа.

Слайд 9 - 21. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1-2 рівня складності: № 808, 810, 812, т814, 815, 817, 819.

Слайд 22. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23-24. Завдання.
Спростити вираз за відомими значеннями х.

 

Слайд 25. Завдання:

Число х становить 1 % від числа у. У скільки разів потрібно збільшити або зменшити число у, щоб число х становило 3 % від числа у?

Слайд 26. Індивідуальна робота.

Яким є сімейний бюджет за місяць — позитивним (надлишок) чи дефіцитним — за таких умов:

доходи: тата — 10 000 грн, мами — 10 500 грн, дідуся — 5000 грн, пенсія бабусі - 3200 грн;

витрати: харчування — 12 000 грн, одяг — 2000 грн, комунальні послуги — 1800 грн, інше — 9000 грн?

Слайд 27-28. Задачі на логіку.

На папері у клітинку накреслено квадрат, сторона якого дорівнює 7 клітинок. Чи можна його поділити на дві рівні фігури так, щоб лінії поділу проходили по сторонах клітинок?

Підсумок

Слайд 29. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 30. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 31. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні