Каталог матеріалів

Урок №93 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Задачі на знаходження невідомого від’ємника. Порівняння чисел і виразів в межах 20.

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №93. Задачі на знаходження невідомого від’ємника. Порівняння чисел і виразів в межах 20.

Мета: ознайомити учнів із задачами на знаходженні невідомого від’ємника, довести до свідомості учнів, що задачі такого типу розв’язуються дією віднімання; формування навичок лічби в межах 20; вчити порівнювати числа в межах 20; формувати вміння знаходити значення виразів; розвивати увагу, мислення дітей; виробляти самостійність у роботі; виховувати інтерес до математики, бажання вчитися й здобувати знання.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд6-7. Математичний диктант.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Скільки рибок упіймав Телесик?

Слайд10. Заповни пропуски в таблиці.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12. Розв’яжи задачу.

Слайд13. За малюнком і короткими записами клади й розв’яжи задачі.

Слайд14. З’єднай задачі з їх розв’язаннями. Знайди розв’язання.

Слайд15. Розв’яжи задачу.

Слайд16. Рухова вправа.

Слайд17. Знайди значення нерівностей.

Слайд18. Поміркуй.

ЗВ (закріплення вивченого

Підсумок

Рефлексія

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні