Каталог матеріалів

Урок №93 для 3 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Як загасити невелику пожежу.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №93. Як загасити невелику пожежу?

Мета: формувати у дітей уявлення про способи гасіння невеликих пожеж; виховувати обережність, винахідливість, уміння приймати рішення в небезпечних ситуаціях, продовжувати виховувати обачність та самостійність, збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування, сприяти розвитку фантазії й уяви, виховати в учнів бажання піклуватися про своє здоров’я та безпеку, продовжувати виховувати у дітей відповідальність, обережність.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкова зустріч.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Вправа «Трикутник вогню»

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Поміркуйте, як можна вплинути на кожну з складових трикутника вогню:

Слайд9. Запам’ятай.

Слайд10. Робота в підручнику.

Слайд11. Запитання для обговорення.

Слайд12. Запам’ятай.

Слайд13. Перегляд мультфільму «Фокс і Трот поспішають на допомогу — Пожежа»

Слайд14. Запитання для обговорення.

Слайд15. Підсумуймо.

Слайд16. Поміркуйте, що означають наступні прислів’я:

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Підсумуймо.

Слайд19. За малюнками склади правила поведінки в задимленому приміщенні.

Слайд20. Складання правил поведінки під час пожежі.

Слайд21. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні