Каталог матеріалів

Урок №93 для 2 класу з курсу "Я досліджую світ" за Т. В. Воронцовою - Українська промисловість

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №93. Українська промисловість.

Мета: ознайомити учнів з етапами вирощування врожаю, пригадати стадії розвитку рослин, ознайомити з етапами виготовлення соняшникової олії, збагачувати активний словник учнів відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уяву, доказове та зв’язне мовлення дітей, пам'ять, увагу, дрібну моторику рук, критичне мислення, навички вільного спілкування. 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Посміхнімось у відповідь Сонечку та висловимо впевненість у собі і своїх знаннях.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Прочитай вірш.

Слайд6. Дайте відповіді на запитання.

Слайд7-8. Слово вчителя.

Слайд9. Робота в підручнику.

Слайд10. Дайте відповіді на запитання.

Слайд11. Робота в зошиті.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Розглянь малюнок. З чого починається життя кожної рослини?

Слайд14. Що потрібно рослинам для життя?

Слайд15-16. Що виготовляють в Україні?

Слайд17. Картопля, цукрові буряки, льон ростуть за помірної температури, але потребують багато вологи й світла.

Слайд18. Соняшник — світлолюбна рослина. Він найкраще росте на родючих чорноземних ґрунтах.

Слайд19. Крім зернових і технічних рослин, в Україні вирощують гречку, горох, сою, просо.

Слайд20. Розглянь карту. Розкажи, які овочі переважають в регіонах України.

Слайд21. Розглянь карту. Розкажи, про садівництво в Україні.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. Відгадай загадку.

Слайд24. Слово вчителя.

Слайд25. Троє дітей висунули гіпотези про те, як отримати олію із соняшника. Як ти вважаєш, хто має рацію?

Слайд26. Дослідіть насіння соняшника.

Слайд27. Проведіть дослід.

Слайд28. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд29. Дайте відповіді на запитання.

Слайд30. Робота в підручнику.

Слайд31. Чи знаєте ви, як добувають олію?

Слайд32. Підсумуймо.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд33. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні