Каталог матеріалів

Урок №93 для 1 класу з письма за К. Пономарьовою - Розвиток зв’язного мовлення. Професії.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (письмо) з використанням навчального посібника «К. Пономарьова»

ІІ семестр

Урок №93. Розвиток зв’язного мовлення. Професії. 

Мета: збагачувати мовлення першокласників словами тематичної групи «Професії», вправляти в утворенні спільнокореневих слів (без уживання термінів); навчити розрізняти значення слів пекар і перукар; формувати вміння складати і записувати речення, розповідати за малюнком, про професії своїх батьків, про власні мрії; розвивати вміння відгадувати загадки; виховувати повагу до людей різних професій.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

    Слайд2. Допоможи Ґаджикові вибрати серед слів назви професій. Обведи їх. З інших слів самостійно утвори й запиши назви професій.

      Слайд3. Рухлива вправа.

      Слайд4. Допоможи Родзинці розібратися, хто пекар, а хто перукар. Підпиши малюнки.

       Слайд5. Перегляд навчального відео.

      Слайд6. Фізкультхвилинка.

Слайд7. Продовж речення. Запиши, що роблять люди кожної професії.

Слайд8. Ґаджик і Родзинка розповідають, де працюють їхні батьки. Озвуч цю розмову із сусідом чи сусідкою по парті.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Розкажи, ким працюють твої батьки. Що ти знаєш про їхні професії?

Слайд11. Відгадай загадку Родзинки і дізнаєшся, ким вона мріє стати.

Як приходите у клас,

там вона чекає вас.

Вчить писати і читати,

і невтомно працювати.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд12. Розкажи, яка професія подобається. Чому?

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні