Каталог матеріалів

Урок №93 для 2 класу з літературного читання за А. Савчук - Малий Кобзар. Тарас Шевченко «Сонце гріє, вітер віє…», «Зоре моя вечірняя…», «Сонце заходить…».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку літературного читання за підручником Н.Кравцова

 

Урок №93. Малий Кобзар. Тарас Шевченко «Зоре моя вечірняя…», «Сонце заходить…». Вивчення вірша напам’ять.

Мета: ознайомити учнів із творчістю Тараса Шевченка; прочитати та проаналізувати поезії «Зоре моя вечірняя…», «Сонце заходить…»; спонукати учнів вивчити вірш напам’ять; удосконалювати навички свідомого, виразного читання, вміння визначати головну думку тексту, аналізувати зміст прочитаного, давати характеристику дійовим особам; формувати навички правильного й усвідомленого читання в особах, мовчки та вголос, розвивати пам’ять, образне мислення, творчу уяву, зв’язне мовлення, увагу; виховувати почуття дружби і доброти, пізнавальні інтереси.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Ранкова зустріч.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Розчитка. Складові таблиці.

Слайд 6. Артикуляційні вправи.

Слайд 7. Прочитайте текст, вставляючи замість малюнків необхідні слова.

Слайд 8. Робота з чистомовкою.

Слайд 9. Робота над скоромовкою.

ІІ. Основна частина

Слайд 11. Рухлива вправа.

Слайд 12. Дай відповідь на питання.

Слайд 13. Розгадай ребус.

Слайд 14. Прочитай слова. Поясни їх значення.

Слайд 15. Прочитай виразно поезію.

Слайд 16. Удосконалюємо навички читання. Читання самостійно, для друга, назагал.

Слайд 17. Дай відповідь на питання.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

Слайд 19-20. Крісло автора.

Слайд 21. Прочитай виразно поезію.

Слайд 22. Удосконалюємо навички читання. Читання самостійно, для друга, назагал.

Слайд 23. Дай відповідь на питання.

Слайд 24. Творча робота.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 25. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 26. Рефлексія. Вправа «Оберіть свій олівець».

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні