Каталог матеріалів

Урок №93-94 для 3 класу з я досліджую світ за Г. Гільберг - Чому державні символи є важливим атрибутом держави. Створення символа/герба для свого класу

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.

Урок №93-94. Чому державні символи є важливим атрибутом держави. Створення символа/герба для свого класу

Мета: закріпити знання дітей про державні та національні символи України; формувати національну свідомість школярів; розвивати культуру спілкування, патріотичні почуття; виховувати громадянські якості особистості, повагу до державної символіки; продовжувати вчити виявляти пізнавальну активність на уроках, співпрацювати і взаємодіяти з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра); продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Ранкове коло.

Слайд4. Фенологічні спостереження.

Слайд5. Пригадайте.

Слайд6. Робота з підручником.

Слайд7. Поміркуйте.

Слайд8. Перегляд відео.

Слайд9. Словникова робота.

Слайд10. Інформаційне повідомлення.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Робота з підручником.

Слайд13. Словникова робота.

Слайд14. Яку шану ми віддаємо державним символам? Пригадайте, як слід поводитися, коли звучить гімн або вносять прапор України.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд15. За малюнками розкажіть, де можна побачити зображення герба України.

Слайд16. Робота з підручником.

Слайд17. Словникова робота.

Слайд18. Чи доводилося вам виконувати гімн України? За яких умов?.

Слайд19. Як ви розумієте слова Івана Яковича Франка: «Мова — коштовний скарб народу»?.

Слайд20. Запам'ятай.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22-24. Робота в зошитах.

Підсумок

Слайд25. Висновок.

Слайд26. Чи знаєте ви, що.

Слайд27. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд28. Вправа «ПОПС».

Слайд29. Рефлексія. Оберіть смайлика, який відповідає вашому настрою та покажіть відповідну цеглинку лего.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні