Каталог матеріалів

Урок №92 для 6 класу з математики за О. Істер - Розв’язування вправ і задач. Самостійна робота № 12.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 92. Розв’язування вправ і задач. Самостійна робота №12.

Мета: узагальнити та систематизувати знання з теми; виявити рівень засвоєння знань учнями; розвивати логічне мислення; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють використовувати властивості раціональних чисел до розв'язування вправ і задач.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Математична розминка.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-7. Рухлива вправа.

Слайд 8 - 19. Формування вмінь. Самостійна робота. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 3 рівня складності: № 1015, 1016, 1017, 1018.
Слайд 20. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Завдання.
Знайди число, протилежне: 

сумі чисел 2,4 і 8 3/5;

різниці чисел 4 і 1 4/7.

 Слайд 22. Завдання:

У двокімнатній квартирі одна кімната має форму квадрата зі стороною 3,5 м, інша має довжину 5,2 м, а ширину — 3,5 м. Скільки потрібно м2 ламінату, щоб застелити в кімнатах підлогу?

Слайд 23. Індивідуальна робота.

Сім’я має річний бюджет 140 000 грн. Щомісяця вона витрачає 9000 грн. Чи має змогу ця сім’я раз на рік придбати товари:

предмет домашньої техніки ціною 15 000 грн;

сімейну оздоровчу путівку вартістю 35 000 грн?

Слайд 24. Задачі на логіку.

Чи є правильними твердження:

якщо х > 2, то х — додатне число;

якщо х > -1, то х — додатне число;

якщо у < -1, то у — від’ємне число;

якщо у < 2, то у — від’ємне число?

Підсумок

Слайд 25. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 26. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 27. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні