Каталог матеріалів

Урок №92 для 1 класу з математики за Н. Листопад - Повторення вивченого. Різницеве порівняння іменованих чисел.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекту «Математика. 1 клас. Н. Листопад». 2023 рік.

Урок №92

Тема. Повторення вивченого. Різницеве порівняння іменованих чисел.

Мета: удосконалити навички обчислювати приклади у межах 20; розширювати вміння розв’язувати задачі вивчених видів; удосконалювати вміння порівнювати іменовані числа; розв’язувати приклади, що складаються з декількох арифметичних дій; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій: аналізу, синтезу, порівняння; виховувати культуру поведінки, дбайливе ставлення до часу; формувати вміння раціонально та з користю витрачати свій час.

Очікувані результати: учень/учениця знає, як обчислювати приклади у межах 20; вміє розв’язувати задачі вивчених видів; вміє порівнювати іменовані числа; розв’язувати приклади, що складаються з декількох арифметичних дій; встановлює взаємозв’язок між діями додавання та віднімання; вміє складати, читати й розв’язувати приклади на віднімання та додавання за малюнками і числовим відрізком, за схемами.

Формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель; створити умови, що сприяють появі інтересу до навчальної книги — математики, бажання вчитися; контролювати й оцінювати свої результати; розвивати спостережливість, уміння порівнювати, аналізувати; розвивати критичне мислення, уміння висловлювати свою думку; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати толерантність, повагу до однокласників та членів родини;

здоров’язберігаючої: формувати основи культури здоров’я під час читання та письма, роботи з цифровими пристроями;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з посібника.

Обладнання: набір геометричних фігур та цифр; конструктор LEGO «Шість цеглинок», смужки «математичні штанги».

Тип уроку: комбінований урок.

Освітні галузі: математична, технологічна.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Організація класу.

Слайд 1-2. Організація класу.

Слайд 3. Лічба від 1 до 20 в порядку зростання.

Актуалізація знань

Слайд 4. Усне опитування.

Слайд 5. Підготовка до математичного диктанту.

Слайд 6. Математичний диктант.

Слайд 7. Перевірка математичного диктанту.

Слайд 8. Гра «Так чи ні?».

Слайд 9. Гра «Так чи ні?».

Слайд 10. Мотивація навчальної діяльності. Пригадування та письмо числа 18.

Слайд 11. Робота над загадкою.

Слайд 12. Робота над загадкою.

Слайд 13. Мотивація навчальної діяльності. Гра «Шифр».

Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

Слайд 14. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

Слайд 15. Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 16-17. Настанова вчителя. Сиди правильно. Пиши правильно.

Слайд 18. Робота у посібнику. Тренуюся.

Слайд 19. Робота у посібнику. Тренуюся.

Слайд 20. Робота у посібнику. Тренуюся.

Слайд 21. Робота у посібнику. Тренуюся.

Слайд 22. Робота у посібнику. Тренуюся.

Слайд 23. Робота у посібнику. Тренуюся.

Слайд 24. Робота у посібнику. Тренуюся.

Слайд 25. Фізкультхвилинка.

IV. Закріплення вивченого. Формування вмінь і навичок.

Слайд 26. Робота у посібнику. Тренуюся.

Слайд 27. Робота у посібнику. Тренуюся.

Слайд 28. Робота у посібнику. Тренуюся.

Слайд 29. Пальчикова гімнастика.

Слайд 30. Робота у посібнику. Повторюю.

Слайд 31. Робота у посібнику. Будую відрізки.

Слайд 32. Рухлива вправа.

Слайд 33. «Сусідні» числа.

Слайд 34. Уточнення знань учнів про нумерацію чисел до 20.

Слайд 35. Уточнення знань учнів про нумерацію чисел до 20.

Слайд 36. Робота з конструктором «LEGO».

Слайд 37. Online завдання.

ІV. Заключна частина. Рефлексія.

Слайд 38. Рефлексія. Вправа «Незакінчене речення».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні