Каталог матеріалів

Урок №92 для 2 класу з математики за С.О. Скворцовою - Додаємо і віднімаємо двоцифрові числа різними способами

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок № 92. Додаємо і віднімаємо двоцифрові числа різними способами

Мета: формувати вміння виконувати порозрядне додавання й віднімання двоцифрових чисел із переходом через розряд; вчити виконувати додавання й віднімання двоцифрових чисел із переходом через розряд трьома способами, розв’язувати задачі на збільшення або зменшення числа на кілька одиниць, сформульовані в непрямій формі.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 9. Завдання 1. Попрацюй із математичними матеріалами.

Слайд 10. Завдання 2. Зістав суми. Що змінилося? Як ця зміна вплине на розв'язування? Прокоментуй та закінчи розв'язання за схемами.

Слайд 11. Завдання 3. Зістав різниці. Що змінилося? Як ця зміна вплине на розв'язування? Прокоментуй та закінчи розв'язання за схемами.

Слайд 12-14. Завдання 4. Обчисли порозрядно за схемами.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16-17. Завдання 5. Обчисли та прокоментуй різні способи обчислення.

Слайд 18. Завдання 6. До кожної задачі добери схему. Розв'яжи задачі. Зістав розв'язання.

Слайд 19. Завдання 6. Розв'яжи задачу 1.

Слайд 20. Завдання 6. Розв'яжи задачу 2.

Слайд 21. Пам’ятка

Слайд 22. Рухлива вправа.

Слайд 23. Завдання 2. Зістав суми. Що змінилося? Як ця зміна вплине на розв'язування? Прокоментуй та закінчи розв'язання за схемами.

Слайд 24. Завдання 3. Зістав різниці. Що змінилося? Як ця зміна вплине на розв'язування? Прокоментуй та закінчи розв'язання за схемами.

Слайд 25. Завдання 4. Обчисли порозрядно за схемами.

Слайд 26-27. Завдання 5. Знайди значення виразів трьома способами, міркуючи за схемами.

Слайд 28. Домашні тренувальні вправи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні