Каталог матеріалів

Урок №90-91 для 2 класу з літературного читання за А. Савчук - Урок позакласного читання 12. Тема «Тарас Шевченко»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку літературного читання за підручником Н.Кравцова

 

Урок №90-91. Ти в нашій пам’яті, Тарасе. Анатолій Григорук «Дорогі Шевченківські місця». Дослідження «Пам’ятники Кобзареві».

Мета: ознайомити учнів із творчістю Тараса Шевченка; прочитати твір Анатолія Григорука «Дорогі Шевченківські місця»; дослідити «Пам’ятники Кобзареві»; удосконалювати навички свідомого, виразного читання, вміння визначати головну думку тексту, аналізувати зміст прочитаного, давати характеристику дійовим особам; формувати навички правильного й усвідомленого читання в особах, мовчки та вголос, розвивати пам’ять, образне мислення, творчу уяву, зв’язне мовлення, увагу; виховувати почуття дружби і доброти, пізнавальні інтереси.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Ранкова зустріч.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Розчитка. Складові таблиці.

Слайд 6. Розчитка. Складові таблиці.

Слайд 7. Робота з чистомовкою.

Слайд 8. Робота над скоромовкою.

Слайд 9. Гра «Не зіб’юсь». Прочитайте швидко склади, стараючись не збитись під час прочитання.

ІІ. Основна частина

Слайд 11. Рухлива вправа.

Слайд 12. Розділіть слова та прочитайте речення.

Слайд 13. Вправа «Мікрофон».

Слайд 14-16. Біографічна хвилинка.

Слайд 17. Виконайте завдання.

Слайд 18. Удосконалюємо навички читання. Читання самостійно, для друга, назагал.

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

Слайд 20-21. Крісло автора.

Слайд 22. Дай відповіді на питання.

Слайд 23. Попрацюйте разом.

Слайд 24. Цікаво знати.

Слайд 25. Вправа «Хвости».

Слайд 26. Прочитайте вірші Тараса Шевченка. Один з них вивчіть напам’ять.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 27. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 28. Рефлексія «Емоційна ромашка». Оберіть відповідну цеглинку LEGO.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні