Каталог матеріалів

Урок №90 з курсу за "Я досліджую світ" для 4 класу за Н. Будною - Співробітництво людей у галузі охорони довкілля, природних багатств

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №90. Співробітництво людей у галузі охорони довкілля, природних багатств.

Мета: ознайомити учнів з основними формами міжнародного і локального співробітництва у сфері охорони довкілля та збереження природних ресурсів; показати важливість спільних дій для вирішення екологічних проблем.

Розвивальна:

Формувати екологічне мислення, вміння аналізувати екологічні ситуації, оцінювати роль різних країн, організацій та громад у збереженні довкілля.

Виховна:

Виховувати екологічну свідомість, почуття відповідальності за стан природи, готовність брати участь у природоохоронній діяльності.

 Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Вирубка дерев для будівництва житла.

Слайд7. Виловлювання риби.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Поміркуй.

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд11. Запам’ятай.

Слайд12. Словничок.

Слайд13. Слово вчителя.

Слайд14. Запам’ятай.

Слайд15. За малюнками розкажи, який внесок ти можеш зробити для збереження природи.

Слайд16. Словничок.

Слайд17. Довідничок.

Слайд18. Не викидай старий одяг.

Слайд19. Словничок.

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21-23. Дослідіть:

Слайд24. Виконай завдання в зошиті.

Слайд25. Як ти можеш берегти природу?

Слайд26. Виконай завдання в зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні