Каталог матеріалів

Урок №90 для 2 класу з математики за С.О. Скворцовою - Досліджуємо задачі

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок № 90. Досліджуємо задачі

Мета: актуалізувати вміння розв’язувати прості задачі на збільшення або зменшення числа на кілька одиниць; дослідити характер трактування різницевого відношення та показати непряму форму формулювання різницевого відношення; закріпити вміння порозрядного додавання й віднімання двоцифрових чисел без переходу через розряд; формувати вміння обчислювати суми кількох доданків зручним способом.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 9. Завдання 1. Назви числа, які «сховані» за аркушами.

Слайд 10. Завдання 2. Розв'яжи задачу. Що можна сказати про шукане число?

Слайд 11. Завдання 2. Оленка на основі відповіді Сашка перетворила задачу на таку:

Слайд 12. Завдання 2. Покажи опорну схему з поданих до кожної задачі.

Слайд 13. Задачі на збільшення або зменшення числа на кілька одиниць, сформульованій у непрямій формі.

Слайд 14. Завдання 2. Розв'яжи задачу.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16-20. Завдання 3. Знайди значення виразів, міркуючи за схемами.

Слайд 21. Завдання 4. Обчисли зручним способом за схемою.

Слайд 22. Завдання 5. Розв'яжи задачу.

Слайд 23. Рухлива вправа.

Слайд 24. Завдання 1. Розв'яжи задачу 1. Зістав задачі 1 і 2. Чим вони відрізняються? Як ця відмінність вплине на розв'язування? Добери опорну схему до кожної задачі.

Слайд 25. Завдання 2. Розв'яжи задачу.

Слайд 26. Завдання 2. Визнач, яке число «сховалося».

Слайд 27. Завдання 3. Поясни обчислення за схемами.

Слайд 28. Завдання 4. Обчисли зручним способом, скориставшись підказками.

Слайд 29. Домашні тренувальні вправи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні