Каталог матеріалів

Урок №9 для 5 класу з курсу "Вчимося жити разом" за Воронцовою Т.В. - Ввічливе спілкування. Ознаки ефективного спілкування. Навички уважно слухати та як висловити прохання.

Конспект уроку «Вчимося жити разом» з використанням навчального посібника Воронцова Т.В., Пономаренко В. С., Василенко К. С., Лаврентьєва І. В. Андрук Н. В.

Урок №9. Ввічливе спілкування. Ознаки ефективного спілкування. Навички уважно слухати та як висловити прохання. Робимо та приймаємо компліменти.

Мета: ознайомити учнів з поняттям ефективного спілкування, формувати навички уміння слухати, говорити і розуміти, розвивати базові комунікативні навички, уміння висловлювати свої думки; висловлювати соціальну свідомість, доброзичливу, чемну і впевнену манеру спілкування.

Очікувані результати: учень оцінює рівень своєї упевненості у спілкуванні з людьми, пояснює правила ефективного спілкування, вміє слухати, висловлювати прохання, робити компліменти.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Пригадай.

Слайд4. Побесідуймо.

Слайд5. Словничок.

Слайд6-13. Запам’ятай правила спілкування.

Слайд14. Вправа «Мікрофон»

Слайд15. Як ти гадаєш..?

Слайд16. Спілкування буває:

Слайд17. Робота в підручнику.

Слайд18. Хто як поводиться?

Слайд19. Для роздумів.

Слайд20. Робота в підручнику.

Слайд21. Поміркуй.

Слайд22. Слово вчителя.

Слайд23.Гімнастика для очей.

Слайд24. Словничок.

Слайд25. Поміркуй.

Слайд26. За що можна зробити комплімент?

Слайд27. Як правильно робити компліменти?

Слайд28. Розкажи.

Слайд29. Запам’ятай.

Слайд30. Цікавинка.

Слайд31. З якою людиною приємніше спілкуватися?

Слайд32. Продовж речення.

Слайд33. Запитання для обговорення.

Слайд34. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд35. Гра «Подаруй усмішку»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні