Каталог матеріалів

Урок №9 для 4 класу з образотворчого мистецтва за Рублі Т.Є. - Україна – багатонаціональна родина. Національні святині. Колективна робота (панно) в техніці аплікації

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Урок №09 Україна – багатонаціональна родина. Національні святині. Колективна робота (панно) в техніці аплікації «Україна – наш спільний дім»

Мета: поглибити знання учнів про національності, котрі проживають в України; вчити шукати спільні та відмінні риси у мистецтві різних народів; розвивати творчу уяву, аналітичне та художньо-образне мислення через створення зразків декоративно-прикладного мистецтва, практичні навички роботи в техніці аплікації; виховувати любов до прекрасного через сприйняття та відтворення символів, повагу до культурної спадщини народу, естетичний смак, старанність, охайність.

Обладнання: мультимедійний комплект, кольоровий папір, ножиці, клей, шаблони.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Послухайте вірш.

Слайд4. Вправа «Незакінчене речення» (Подумайте та продовжіть речення)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5. Прочитайте прислів’я. Поясніть його значення.

Слайд6. Сусідами можуть бути не тільки люди, але і країни. Послухайте вірш, та пригадайте, які держави межують з Україною.

Слайд7-8. Розповідь вчителя

Слайд9. У кожного народу є власні національні святині, мистецькі вподобання, символи. Вони складають історію народу, спосіб його життя.

Слайд10. Розгляньте твори мистецтва різних народів. Як, на ваш розсуд, візерунки підкреслюють форми предметів та прикрашають їх?

Слайд11. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд12. Інструктаж. Правила роботи з ножицями

Слайд13. Інструктаж. Правила роботи з клеєм

Слайд14. Виконайте колективну роботу (панно) в техніці аплікації «Україна — наш спільний дім». Виготовте шаблон мапи України за допомогою вчителя. Об’єднайтеся у групи. Разом вирішіть, які елементи композиції робитиме кожен. (шаблони знаходяться у папці «Доповнення»)

Підсумок

Слайд15. Рухлива вправа

Слайд16. Продемонструйте аплікації.

Слайд17. Скористайтеся мережею Інтернет і перегляньте зразки творів мистецтва різних народів. Які вам найбільше сподобались і чим саме?

Рефлексія

Слайд18. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні