Каталог матеріалів

Урок №9 для 4 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - У дружному слов’янському колі (продовження) Міський пейзаж. Поняття: ритм в архітектурі. Створення міського пейзажу

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Урок №09 У дружному слов’янському колі (продовження). Міський пейзаж. Поняття: ритм в архітектурі. Створення міського пейзажу без використання попереднього начерку

Мета: навчити відтворювати плановість розміщення об’єктів у просторі; зображувати ритмічне чергування в архітектурі; розвивати вміння насолоджуватися творами образотворчого мистецтва; формувати естетичні почуття, смак; активізувати ініціативу учнів; прищеплювати зацікавленість творами образотворчого мистецтва.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-6. Гра «Так чи ні»

Слайд7. Мандруючи нашою країною, гомінкі міста завжди щиро раді людям різних національностей.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд8. Розгляньте світлину. Який настрій панує на картині?

Слайд9. Ритм використовується в архітектурі завдяки чергуванню в будівлі різних елементів – вікон, балконів, колон, арок тощо.

Слайд10. Розгляньте міські пейзажі чарівних українських міст. Чи є у них ритм?

Слайд11. Фізкультхвилинка

Слайд12. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд13. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Практична діяльність учнів

Слайд14. Намалюйте міський пейзаж без використання попереднього начерку. Зобразіть ритмічне чергування вікон будинків, дерев тощо (гуаш)

Слайд15. Послідовність малювання міського пейзажу без використання попереднього начерку.

Підсумок

Слайд16. Гімнастика для очей

Слайд17. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд18. На дозвіллі разом із друзями створіть з деталей конструктора Лего вулицю міста, ритмічно чергуючи елементи за розміром чи кольором.

Рефлексія

Слайд19. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку LEGO

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні