Каталог матеріалів

Урок №9 з етики для 6 класу за Л. Давидюк, А. Мельник - Людина в соціумі. Як пов'язані мої інтереси, інтереси класної та інших спільнот, місцевої громади, країни.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Етика» з використанням навчального посібника Л. Давидюк та А.Мельник (2023)

Урок №9. Людина в соціумі. Як пов'язані мої інтереси, інтереси класної та інших спільнот, місцевої громади, країни.

Мета: дати учням розуміння та вивчення взаємозв'язку між інтересами окремої особи і різних рівнів спільності, включаючи клас, місцеву громаду та країну. Основною метою може бути розвиток учнівського розуміння соціальних відносин, формування громадянської активності та виховання відповідальності перед суспільством, розвивати учнівську свідомість та громадянську активність, спонукати їх до активної участі у вирішенні соціальних проблем та поліпшенні свого оточення.

Очікуванні результати: учні пояснюють, як особисті інтереси пов'язані з інтересами класу, спільноти, місцевої громади та країни, розуміють важливість співпраці та взаємодії між особистими інтересами та інтересами інших рівнів суспільства, аналізують вплив своїх дій на інтереси інших та загальні інтереси спільності, розвивають громадянську свідомість і відчуття відповідальності перед суспільством.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Привітання.

Слайд3. Робота в підручнику.

Слайд4. Словникова робота.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Робота в підручнику.

Слайд7. Вправа «Трибуна думок»

Слайд8. Розглянь репродукцію картини Анрі Матісса «Родинний портрет»

Слайд9. Побесідуймо.

Слайд10. Робота в підручнику.

Слайд11. Вправа «Трибуна думок»

Слайд12. Прочитай вислів українського педагога Костянтина Ушинського.

Слайд13. Бесіда «Спільнота – це …»

Слайд14. Обери прямокутники, на яких написані назви спільнот, до яких ти належиш. За потреби зроби доповнення.

Слайд15. Робота в підручнику

Слайд16. Гімнастика для очей.

Слайд17. Прочитай вислів давньогрецького філософа і математика Піфагора.

Слайд18. Побесідуймо.

Слайд19. Прочитай поетичні рядки Володимира Сосюри.

Слайд20. Вправа «Трибуна думок»

Слайд21. Розглянь листівку. Як ти розумієш напис на ній?

Слайд22-23. Прочитай прислів'я. Поясни, як ти розумієш кожне з них.

Слайд24. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Робота в підручнику.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні