Каталог матеріалів

Виховна година №9 для 7 класу - Конфлікт як можливість: розвиток навичок конструктивної поведінки та вирішення проблем у складних ситуаціях.

«____»___________.20___ року

Конспект виховної години

№ 9. Конфлікт як можливість: розвиток навичок конструктивної поведінки та вирішення проблем у складних ситуаціях.

Мета: ознайомити учнів із конфліктом, його природою та основними стратегіями подолання; вчити співпрацювати з іншими людьми; розвивати навички емпатії, активного слухання, вираження своїх думок та вирішення конфліктів без насильства; розвивати вміння самоаналізу та саморефлексії, визначати власні потреби та цінності, а також шукати шляхи самовдосконалення через конфлікти.

Обладнання та наочність: мультимедійна презентація.

Хід заняття

Вступна частина

Слайд 2. Організаційна хвилинка

Слайд 3. Повідомлення теми.

Основна частина

 Слайд 4. Розгадайте ребус.

Слайд 5. Вправа «Мікрофон».

Слайд 6. Поясніть як ви розумієте висловлювання.

Слайд 7. Поясніть як ви розумієте висловлювання.

Слайд 8. Пояснення вчителя.

Слайд 9. Види конфліктів.

Слайд 10-11. Робота з притчею.

Слайд 12. Дайте відповіді на питання.

Слайд 13. Дайте відповіді на питання.

Слайд 14. Запам’ятайте.

Слайд 15. Запам’ятайте.

Слайд 16. Гімнастика для очей.

Слайд 17. Стратегії вирішення конфліктів.

Слайд 18. Стратегії вирішення конфліктів.

Слайд 19. Стратегії вирішення конфліктів.

Слайд 20. Стратегії вирішення конфліктів.

Слайд 21. Стратегії вирішення конфліктів.

Слайд 22. Прочитайте ситуацію. Запропонуйте шляхи вирішення конфлікту.

Слайд 23. Прочитайте ситуацію. Запропонуйте шляхи вирішення конфлікту.

Слайд 24. Прочитайте ситуацію. Запропонуйте шляхи вирішення конфлікту.

Слайд 25. Вправа «Мої потреби»

Слайд 26. Вправа «Розуміння емоцій»

Слайд 27. Рольова гра «Вирішення конфлікту»

Слайд 28. Пройдіть тестування.

Слайд 29. Дайте відповідь на питання.

Слайд 30. Дайте відповідь на питання.

Слайд 31. Дайте відповідь на питання.

Слайд 32. Інтерактивне завдання.

 

3. Заключна частина. Рефлексія.

Слайд 33. Рефлексія «Емоційна ромашка»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні