Каталог матеріалів

Урок №89 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Які зміни в житті звірів навесні

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич.

Урок №89. Які зміни в житті звірів навесні.

Мета: Ознайомити учнів зі змінами, що відбуваються в житті звірів навесні; формувати вміння правильно поводитися в природі; розвивати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, пізнавальний інтерес; виховувати любов до природи, інтерес до життя тварин.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2.Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Пригадай.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Прокидаються звірі, які були у зимовій сплячці.

Слайд7. Довідничок.

Слайд8. Цікаво знати.

Слайд9. У багатьох тварин змінюється хутро.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. У березні народжуються зайченята.

Слайд12. Майже одночасно з зайченятами народжуються білченята.

Слайд13. У лігві вовків народжуються вовченята.

Слайд14. Поросята диких свиней народжуються в кінці березня.

Слайд15. Лисенята народжуються сліпі та безпомічні.

Слайд16. У косуль і оленів малята з’являються в травні.

Слайд17. На початку весни у потомство з’являється у лосів.

Слайд18. Коли вже стає тепло і з’являється рослинна їжа, пробуджуються гризуни.

Слайд19. Розглянь малюнки. Чому навесні слід обмежити походи до лісу?

Слайд20. Розкажи.

Слайд21. Руханка «Ведмежата на прогулянці» Звучить музика. Діти перевальцем ходять кімнатою і зображають ведмежат – удаючи, ніби збирають ягоди, наспівують пісеньки. У цей час ведучий обрає одного гравця і, коли музика зупиняється, оголошує, що він і є старше ведмежа. Його завдання (оголошується заздалегідь): якомога швидше перевірити, чи всі ведмежата на місці, тобто торкнутися плеча кожного гравця. Після того, як він впевниться, що ніхто не загубився, гра поновлюється, а за кілька хвилин ведучий призначає іншого старшого. Гра триває до тих пір, поки всі не побувають у цій ролі. Того хто виконає завдання найшвидше, оголошують найшвидшим і найстаршим.

Слайд22. Самостійна робота.

Слайд23. Вправа «Мікрофон»

Слайд24. Робота в зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25.Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні