Каталог матеріалів

Урок №89 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Як правильно харчуватися?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №89. Як правильно харчуватися?

Мета: Ознайомити учнів із складовими компонентами їжі та їх значення в раціоні харчування. Дати поняття про поживні речовини. які входять до складу їжі. Формувати свідоме ставлення до правильного вибору продуктів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Поміркуй.

Слайд6. Розгадайте ребус.

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. Назви продукти рослинного походження, а потім — тваринного.

Слайд9. Прочитай вірш.

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Словничок.

Слайд13. Що вирости сильним і здоровим і розумним, слід пам’ятати прості правила.

Слайд14. Запам’ятай.

Слайд15. Поміркуй.

Слайд16. Запам’ятай.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Назви продукти, корисні для здоров’я. Доповни перелік.

Слайд19. Назви продукти, шкідливі для здоров’я. Доповни перелік.

Слайд20. Гра «Країна здоров’яків»

Слайд21. Пригадай вислів.

Слайд22. Робота з прислів’ями.

Слайд23. Розкажи.

Слайд24. Висновок.

Слайд25. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26.Інтерактивне завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні