Каталог матеріалів

Урок №89 для 2 класу з математики за Н.П. Листопад - Складання таблиці множення числа 4. Знаходження значень виразів на дії різного ступеня. Порівняння виразу і числа.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Н.П. Листопад»

Урок №89. Складання таблиці множення числа 4. Знаходження значень виразів на дії різного ступеня. Порівняння виразу і числа. Побудова відрізка. Розв’язування задач.

Мета: ознайомити учнів із таблицею множення на 4; вдосконалити вміння розв’язування задач; вдосконалити навички порівняння виразу та числа; виробляти культуру математичних записів; розвивати уміння грамотно, логічно, повно відповідати на запитання, аргументувати свої дії; розвивати логічне мислення, пам'ять, творчу активність учнів; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Усний рахунок.

Слайд 5-6. Хвилинка каліграфії.

Слайд 7. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8-9. Назви, яку дію треба виконувати першою в кожному виразі. Поясни чому. №701 на стр. 116.

Слайд 10. Заміни множення додаванням й обчисли значення виразів. №702 на стр. 116.

Слайд 11. Робота з підручником. Знайди та виконай №703 на сторінці 116.

Слайд 12. Обчисли добутки. Скористайся таблицею множення. №704 на сторінці 116.

Слайд 13-14. Розв’яжи задачу. №706 на стр. 117.

Слайд 15. Робота з підручником. Знайди та виконай №707 на сторінці 117.

Слайд 16-17. Робота з підручником. Знайди та виконай №707 на сторінці 117.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

Слайд 19. Робота із зошитом. Знайди та виконай №1 на сторінці 59.

Слайд 20.  Запиши пропущені числа. Добирай числа із запропонованих. Зошит №2 на сторінці 59.

Слайд 21. Рухлива вправа.

Слайд 22. Накресли відрізок, у 2 рази довший за дану смужку. № 705 на стр. 117.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні